Ogrzewanie podłogowe - solidnie i w konkurencyjnej cenie

787top.jpg
Ogrzewanie jest podstawą każdego domu oraz budynku użyteczności publicznej.
Warto decydować się na alternatywne systemy ogrzewania, które pozwolą na uzyskanie nie tylko lepszych efektów, a więc cieplejszych pomieszczeń, ale także na wygodę i oszczędność. Jednym z takich alternatywnych systemów jest ogrzewanie podłogowe. Nic więc dziwnego, że cieszy się ono rosnącym zainteresowaniem osób, które cenią sobie komfort i innowacyjne rozwiązania w atrakcyjnych cenach.
Oferujemy montaż ogrzewania podłogowego w Warszawie i jej okolicach.

Oferowane przez nas systemy ogrzewania podłogowego opierają się przede wszystkim na:

  • rozwiązaniach elektrycznych, które obejmują kable grzejne oraz maty grzejne,
  • rozwiązaniach wykorzystujących takie elementy grzejne, jak specjalne panele systemowe XPS, folie lub płyty przeznaczone do ogrzewania podłogowego, rury grzewcze.
Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania są wyposażone w systemy służące do regulacji temperatury zasilania.
Ogrzewanie podłogowe jest za każdym razem planowane i tworzone indywidualnie dla wszystkich klientów. Podczas planowania bierze się pod uwagę:
  • zapotrzebowanie danego pomieszczenia na ciepło,
  • jak wykonana jest podłoga oraz jej przewodność cieplna, ewentualne straty ciepła, które wynikają z rodzaju pomieszczenia oraz temperatur panujących poniżej danego pomieszczenia,
  • rozmieszczenie i wielkość okien.
Ogrzewanie podłogowe doskonale współgra z niskotemperaturowymi źródłami ciepła – kotłami kondensacyjnymi oraz pompami ciepła – wielokrotnie zwiększając tym samym ich wydajność.

Zapewniamy nie tylko materiały najwyższej jakości, zgodne z normami oraz wymaganiami nowoczesnego budownictwa, ale także profesjonalne doradztwo techniczne pod kątem wyboru najlepszego systemu ogrzewania podłogowego w danym miejscu. Dajemy gwarancję na wieloletnie i bezawaryjne działanie każdego z tworzonych przez nas rozwiązań grzewczych.