Zakład Instalacyjno Budowlany Jerzy Hojda

Potrzebna solidnia firma hydrauliczna na warszawskim Mokotowie? Dobrze trafiłeś/trafiłaś!

Pracuję głównie na terenie Mokotowa w Warszawie. Staram się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, prowadząc całodobowe pogotowie hydrauliczne. Awaria domowej instalacji hydraulicznej może być niezwykle kłopotliwa i uciążliwa dla mieszkańców. Moi klienci wiedzą, że mogą na mnie liczyć w najtrudniejszych sytuacjach.

Dlaczego powinieneś/powinnaś zdecydować się na moją firmę?

Pracuję na materiałach własnych oraz powierzonych przez klienta, służę radą i opinią. Pomogę w doborze materiałów oraz technologii wykonania.

Krótka historia mojej firmy hydraulicznej

Pracę rozpoczynałem w 1991 roku, po ukończeniu technikum instalacji sanitarnych. Początkowo pracowałem w różnych zakładach i firmach zajmujących się instalacjami hydraulicznymi i sanitarnymi, instalacjami grzewczymi etc. zdobywając doświadczenie, dzięki któremu mogłem z czasem otworzyć własną działalność, opartą na umiejętnościach, wiedzy praktycznej i teoretycznej. Przez lata zdobyłem zaufanie klientów, a na Ochocie w Warszawie stałem się hydraulikiem, którego często wzywa się do pilnych awarii. Staram się ciągle rozwijać, dlatego uczę się nowych rzeczy, poznaję nowe technologie, uzyskuje nowe narzędzia i nowych, wartościowych współpracowników. Na terenie Ochoty w Warszawie do klienta dojeżdżam gratis. Inwestor dostaje ode mnie kompletny kosztorys, na podstawie którego może szukać materiałów we własnym zakresie. Doradzamy, na co zwrócić uwagę. Wyjaśniam, co zawiera kosztorys. Za swoje usługi pobiera wynagrodzenie uczciwe, powalające na rozwój firmy, ale równocześnie adekwatne do ilości włożonej pracy, czasu przeznaczonego na wykonanie zlecenia. Staram się też, aby nie było zbyt wysokie.
Rectangle 67-min