Usługi hydrauliczne 24h - tanie i fachowe!

Zadzwoń po szczegóły!
Jerzy Hojda Hydraulik24 Ochota
727 550 815

Usługi hydrauliczne które oferuję mieszkańcom Mokotowa i Warszawy to naprawa instalacji hydraulicznych, sanitarnych i centralnego ogrzewania, a także montaż i wymiana instalacji. Jakość i niezawodność wykonanych przeze mnie prac gwarantuje dwuletnia gwarancja.

Do kogo kieruję swoją ofertę usług hydraulicznych?

Do osób indywidualnych, mieszkańców Warszawy, Mokotowa, Ochoty, właścicieli mieszkań, domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Współpracuje ze spółdzielniami mieszkaniowymi, wspólnotami mieszkańców, z ę firmami i przedsiębiorstwami, na rzecz których prowadzą również konserwację budynków, nie tylko pod kątem instalacji hydraulicznej. Proponuję moim klientom instalacje wykonane z PCV, miedzi oraz stali, w zależności od projektu. W ofercie znajdą Państwo montaż oraz wymianę urządzeń sanitarnych,takich jak bidety, zmywarki, ubikacje, wanny, zlewozmywaki, kabiny prysznicowe. Rozwiązania, z jakimi wychodzę na przeciw Państwa oczekiwaniom zgodne są z normami współczesnego i nowoczesnego budownictwa.

Dlaczego ja?

szybko i fachowo wykonana praca

wiele lat doświadczenia

nowoczesny sprzęt i technologia

Specjalizuję się przede wszystkim w usuwaniu bieżących awarii hydraulicznych na terenie Warszawy i okolic. Szybko reagujemy na wszelkiego typu zlecenia: począwszy od wymiany wężyka, zaworka pod umywalką, naprawy cieknącego kranu, wymiany baterii, naprawa cieknącej spłuczki, udrażniania rur kanalizacyjnych, podłączenia pralki po wymianę-instalację kotła na węgiel, gazowego, wykonania kompleksowej instalacji wod-kan-gaz-CO. Wykonujemy biały montaż: układanie umywalek, wanien, toalet, kabin prysznicowych, bidetów, zlewów kuchennych. Zajmujemy się podłączaniem do sieci wod-kan pralek, zmywarek. Oferujemy CAŁODOBOWE POGOTOWIE HYDRAULICZNE. Świadczymy kompleksowe usługi instalacyjno – hydrauliczne obejmujące min: zakładanie nowych instalacji centralnego ogrzewania, wodnych, kanalizacyjnych i gazowych.

Nasze usługi hydrauliczne to min.:

  • pogotowie hydrauliczne 24h
  • wykonawstwo i serwis instalacji
  • instalacje sanitarne
  • instalacje wodno-kanalizacyjne
  • instalacje CO
  • instalacje grzewcze
  • instalacje gazowe
  • montaż kotłowni
  • pomoc i doradztwo